ibright.pl

ibright.pl

DÔLEŽITÉ – NA SKLADE UŽ LEN POSLEDNÉ KUSY
26-06-2017: produkt je takmer vypredaný. Objednajte si teraz a vaša objednávka vám bude doručená do 48 hodín.


ÁNO,objednávam si iBright, pretože už mám dosť neúčinných metód na bielenie zubov. Chcem mať žiarivý a očarujúci úsmev už za 5 dní!

VIEM, že nič neriskujem – zakúpený produkt môžem vrátiť a žiadať vrátenie peňazí.

Vyberte si balenie

ProduktMnožstvoCena
3xiBright95 EUR

Vyplňte formulár

* - povinné polia

Zásielky sú doručované prostredníctvom kuriérskej služby GLS v priebehu 2 pracovných dní.

Pri vyplňovaní formulára je nutné zadať správne meno a telefónne číslo, na ktorom Vás bude kontaktovať kuriér. Tieto údaje majú vplyv na spracovanie a doručenie objednávky.
Adresu uvádzajte tú, na ktorej sa zdržiavate väčšiu časť z pracovného dňa medzi 8:00 až 17:00 hod.
S kuriérom je možné dohodnúť si alternatívnu adresu doručenia.
Platba za balík prebieha priamo kuriérovi pri doručení.

Je možné požiadať o doručenie Slovenskou poštou.
V takom prípade sa však vyžaduje platba vopred na náš účet. Po prijatí platby vám zásielka bude odoslaná doporučene. V prípade záujmu prosím kontaktuje náš zákaznícky servis e-mailom na cronsystem@gmail.com

Prevádzkovateľ e-shopu:
Cron Systems s.r.o.
Alexandra Rudnaya 21
010 01 Žilina
IČO: 46 377 778
tel.: +421 415625075, +421 903415488

 • Môže mi byť doručená zásielka,
  aj keď som v zahraničí?
 • Platba v hotovosti na dobierku

  Objednaný tovar Vám bude odoslaný okamžite po uskutočnení objednávky. Platba za dobierku prebieha priamo kuriérovi pri doručení. Tovar Vám doručíme do 2 pracovných dní.


 • Zaplatiť cez PayPal

  Objednávku môžete bezpečne uhradiť prostredníctvom PayPal účtu. Vyžaduje sa registrácia. Všetky údaje o platobnej karte sú chránené autoritou Paypal.


 • Zaplatiť cez GoPay

  Platba z vlastného internetového bankovníctva. Platobná brána GoPay podporuje online platby týchto bánk: Slovenská sporiteľňa, UniCredit Bank, ČSOB, Tatra banka, Sberbank, OTP, Poštová banka, VÚB.


 • Zaplaťte teraz bankovým prevodom

  Objednávka bude odoslaná ihneď po pripísaní platby na náš účet. Doručená bude spravidla nasledujúci pracovný deň.


 • Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov spoločnosťou JPT Investment Partners Limited. PC 1010, Cyprus na marketingové a obchodné účely. Tiež súhlasím s poskytnutím svojich osobných údajov ďalším spoločnostiam sídliacim v Európskom hospodárskom priestore.


 • Záruka účinnosti

  Sme si natoľko istí účinnosťou iBright, že vám v prípade vašej nespokojnosti vrátime peniaze za každé nepoužité balenie.

 • Rýchle výsledky

  Zlepšenie spozorujete už po prvom použití nášho gélu. Po 5 dňoch budú vaše zuby belšie o 5 až 14 odtieňov.

 • Bezpečnosť

  Prísady použité v iBright sú 100% bezpečné a nepoškodzujú sklovinu. Zloženie bolo preverené organizáciou Food and Drug Administration. Vďaka neutrálnemu pH sú zuby menej citlivé a Sodium Perborate zaisťuje takmer okamžité výsledky.

 • Dôveryhodnosť

  Rešpektujeme vaše súkromie. Vaše osobné údaje nikde nezverejňujeme, ani nepredávame.

 • Diskrétnosť

  Objednaný tovar je zabalený do diskrétneho kartónového obalu a je doručený kuriérskou službou priamo na adresu, ktorú poskytnete. Kuriér vás bude telefonicky kontaktovať v deň doručenia, preto je nevyhnutné zadať správne telefónne číslo.

 • Pre každého

  iBright nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky a je určený každému s dobrým zdravotným stavom. Ľudia mladší ako 18 rokov, alebo tí, ktorí majú zdravotné problémy, by sa mali pred prvým použitím akéhokoľvek potravinového doplnku, či zdravotného produktu, poradiť so svojim ošetrujúcim lekárom. Používanie iBright sa neodporúča tehotným a dojčiacim ženám.

 • OBJEDNÁVKA CEZ TELEFÓN

  Ak z nejakého dôvodu nemôžete objednať cez web, kontaktujte náš zákaznícky servis na číslach: pevná linka: +421 415625075, mobil: +421 903415488 (počas pracovných dní, v čase od 8.00 do 16.00 hod) a zadajte nám všetky potrebné údaje na vykonanie objednávky. Zásielka vám bude doručená kuriérom do 2 pracovných dní.